Oficjalne Forum Sebastiana Lewandowskiego ☺

Niestety, nikt nie powie Ci Kim jest Sebastian - musisz mnie poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-02-13 21:49:12

Sebastian94
Super Admin
Skąd: Припять / Wałcz
Dołączył: 2015-02-13
Liczba postów: 23
WWW
Windows 7Chrome 40.0.2214.111

14 Luty ▓ święto Waletynego ( Walentynki :D )

Czternasty Lutego - Walentynki [dblpt][slash] ( i zakochani będą walić w tynki [dblpt]D )

dlatego , iż ja jestem kawalerem , i nie mam drugiej połowy , postanowiłem WALENTYNKI poświęcić na swoje forum , aby codziennie go ulepszać , i byście mogli się ze mną kontaktować , pewnie myślicie dlaczego po zalogowaniu , mało postów widzicie .... hmm ... bo dopiero dziś otworzyłem Forum , by dzielić się swoimi emocjami , tym co robię , i czym się zajmuję na co dzień , korzystając z okazji , pragnę was Zaprosić do mnie na :

ASK.FM --> http://ask.fm/SebaOfficjal ( możecie zadawać pytania do mnie ! )
FOTKA.PL --> http://www.fotka.pl/profil/SeboGanjaMafia ( Śledźcie moje fotki na fotce ! )
FACEBOOK --> www.facebook.com/sebastian.lewandowski11 ( Zaproś [dblpt]P i pisz XD )

Jeżeli masz do mnie jakąś sprawę , w sprawie , napisz [ tylko sensownie ] bądź jeżeli chcesz zadać pytanie o tym forum , Zapraszam na ASK'a ( Nie Hejtować , nie Klnąć ] , i nie pytać z ANONIMA!!!!!! , tyko na otwarte konta ( w sensie , że widać login pytającego )

W razie pytań proszę pisać na mojego oficjalnego Maila --> sebastian.lewandowski1@op.pl , lub na drugiego maila , specjalnego pod konto YouTube -> seslvicazwa@gmail.com

Korzystając z okazji , zapraszam was do polubienia strony o ciągnikach która znajduję się na Facebook ---> www.facebook.com/ciagnikiimaszynysprzetyiinnegadzety ( Polajkowanie nic cię nie kosztuję , a jemu może pomóc !!! ) <-- 



Dziękuję wam za uwagę  [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Tworzenie Stron Internetowych Sebastian Lewandowski / 2015 /

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bialyjelenfranczyzobiorcy - creativerpg - gamesionowe - mtapolecserver - mymc